الان سومین روزیه که از سوشال میدیا خارج شدم و واقعا اتفاق دردناکی برام نیفتاده! به‌خاطر اینه که من قبلا هم آنچنان معتاد و درگیر اینستاگرام و توییتر نبودم که نتونم اونا رو بذارم کنار، اما اینکه بیخودی گوشیم رو برمی‌داشتم و در حد چند ثانیه اونا رو چک می‌کردم، تبدیل به یه بیماری شده بود و نمی‌خواستم ادامه اش بدم. به‌خصوص توی دو روز گذشته فهمیدم که خیلی تاثیر بدی روی تمرکز داره به‌خاطر همین قصد ندارم فعلا به اونا برگردم. آخرین روزی که چک کردم، یه دختر همکلاسیم استوری گذاشته بود از بیمارستان و سرم و. از اینایی که میگن نگاه کنین من چقدر گناه دارم که بیمارستان رفتم و بهم یه چیزی وصل کردن! ازش پرسیدم چی شده، که جواب داد : همه چی تموم شد بازم سرش یه جا گرم شده! دوست پسر گرامی‌اش رو میگفت. کسی که n بار بهش خیانت کرده و ایشون به امید درست شدنش نشسته، و البته از این‌سمت هم خودش سرش گرم هندل کردن چندین نفر دیگه است. واقعا رابطه ها خیلی عجیب شدن و من هیچوقت درک نخواهم کرد که چرا یه نفر باید با میل خودش توی این موقعیت بمونه.

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Michael Lolo آهنگ پارس ذهن زیبا خرید وفروش ویلاوزمین درآمل ،چمستان،نورومحمودآباد موزیک Brett وبسایت شخصی امیر حسین جعفری پور-بروجرد فروشگاه اینترنی بذر کارنیلا